bbbbb40
دلایل جدایی ما از حزب اعتماد ملی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر خبری   
چهارشنبه ، 28 مهر 1389 ، 16:20
  7
5535

جوانانی اصلاح طلب بودیم .خواستار ایرانی آباد و آزاد .خواستار حکومتی که نسل جوان و نیاز های آن را بشناسد و مشکلاتش را برطرف سازد. خواستار دولت مردانی که به مردم دروغ نگویند . ما اسلام را دوست داشتیم اما نه اسلام متحجر ، ما طالب اسلامی بودیم  مدرن در شرایط مدرن امروز جهان . سالها قبل امید مان را به خاتمی بستیم .شعارهایش همان چیزی بود که ما می خواستیم . او شعار دوری از خشونت و گفتگو به جای تقابل سر داد ، شعار به فکر مردم بودن ،شعار زندگی آزاد و بی دغدغه برای جوانان .اما مدتی نگذشت که معلوم شد همه وعده هایش  شعاری بیش نبوده . او نیز به فکر بر سر کار آوردن اطرافیان و هم حزبیهای خودش بود و شعارهایش را فراموش کرد و باز همان وضع سابق. نزدیک انتخابات دهم ریاست جمهوری شد . دوباره امید ها در دلهای جوانان اصلاح طلب زنده شد . دو کاندیدای اصلاح طلب سر شناس با شعارهایی که دل هر جوانی را با خود همراه می کرد. مهدی کروبی و میرحسین موسوی . عده ای فریب شعارهای موسوی را خوردند و ما هم فریفته ی شعارهای  شیخ منافق هزارچهره شدیم. کسی که  ادعای پیروی از خط امام و رهبری و پایبندی به ولایت فقیه را داشت و از طرفی خود را طرفدار قشر جوان و دانشگاهی و طالب حقوق پایمال شده ملت در دولت های قبل معرفی می کرد .

 این دو منافق خائن هزاران جوان مثل ما را فریفتند و پس از شکست در انتخابات ، برای فرار رو به جلو و  کسب قدرت از راه های غیر قانونی هزاران جوان پاک را سپر بلای خود قرار داده و به خیابان ها کشاندند و باعث ریخته شدن خون پاک تعدادی از عزیزانمان و آسیب های روحی بسیاری از جوانان شدند.

ما جوانان اصلاح طلب مخالف کروبی به دلیل بی پاسخ ماندن سوالات زیر، انزجار خود را از این شیخ منافق اعلام می کنیم :

سوالاتی که کروبی باید پاسخ دهد :

  • چرا در زمان ریاست بر بنیاد شهید با سوء استفاده از موقعیت در آنجا افرادی را زندانی می کردید ؟
  • چرا به دنبال اغفال همسران شهدا که برای حل مشکلات به شما مراجعه می کردند بودید؟
  • چرا در رابطه با فساد های مالی خود و خانواده تان از جمله ارتباط و دریافت رشوه ازشهرام جزایری هیچ پاسخی نداده اید؟
  • شما که رقیب آراء باطله بودید ( کمتر از سیصد هزار رأی ) چرا خود را با موسوی همراه ساخته و به دروغ ادعای تقلب را مطرح کردید ؟
  • چرا پس از شکست با سردادن شعار دروغ تقلب در انتخابات ، باعث فریب افکار عمومی و  آشوب در کشور شده و با عث ریخته شدن خون بهترین جوانان این مملکت شدید ؟
  • شما که ادعای انقلابی بودن ومبارزه برای انقلاب را همه جا فریاد می زدید چرا به آلت دست مخالفان انقلاب و رسانه های بیگانه تبدیل شده و تحت حمایت دشمنان قسم خورده ای چون آمریکا و انگلیس قرار گرفتید ؟
  • شما که آرمان های خود را در خط امام معرفی می کردید چرا به افراد مطرود حضرت امام ، چون منتظری پناه بردید؟
  • شما که قبل از انتخابات ادعای حمایت از ولایت فقیه را مطرح می کردید چرا و چگونه به خود اجازه دادید که به دستور لندن نشینان فتنه گر با ارسال نامه ای به  هاشمی رفسنجانی  ، مقام معظم رهبری را متهم به کوتاهی در انجام وظایف کنید؟

ما جوانان اصلاح طلب مخالف کروبی به دلیل خیانت های آشکار شده ی مهدی کروبی و اطرافیانش از حزب اعتماد ملی  اعلام برائت کرده و حق استفاده از این سایت  را برای روشنگری و افشاء خیانت های مهدی کروبی برای خود محفوظ می دانیم

 

جوانان اصلاح طلب مخالف کروبی

Last Updated on دوشنبه ، 3 آبان 1389 ، 16:33
 
Secured by Siteground Web Hosting